Ціна вказана за 1кг, пакування - 0,5 кг.
Застосування Oеnoferm C2 в спиртової промисловості.
У спиртовому виробництві виробничі дріжджі готують з сухих дріжджів Oеnoferm C2 з розрахунку 0,1 г сухих дріжджів на 1 л сусла і створюючи умови, необхідні для розмноження дріжджів, і одночасно пригнічують розвиток сторонньої мікрофлори. Такі умови досягаються при підтримці значення рН дріжджового сусла від 3.8-4.5. Підкислення дріжджового сусла проводять сірчаної кислотою.
Сусло готують з зернової сировини з концентрацією СВ (сухих речовин) від 16-18% (по цукроміру або рефрактометру) по режимам термічної або гідроферментативної обробки сировини, прийнятої на підприємстві. При роботі з суслом вищої концентрації СВ підвищують і концентрацію сусла для виробничих дріжджів. При переробці жита допускається зниження концентрації сусла до 14.5-15% СВ.
Для підвищення ступеня оцукрювання зернового сусла, взятого з основного виробництва, вносять додаткову кількість ферментного препарату - джерела глюкоамілази з розрахунку 0.2 л \ м3 сусла. Оптимальна кількість дріжджових клітин в виробничих дріжджах 300-400млн.
Як живлення для дріжджів після оцукрювання використовують карбамід з розрахунку 300-350 г \ м3 сусла і ортофосфорну кислоту - 0.1- 0.15 л \ м3 сусла. Ферментні препарати і мінеральні солі задають у вигляді водного розчину, приготованого в співвідношенні 1:10. Дозування мінеральних солей може коригуватися в залежності від сировини, що переробляється.
ЗБЕРІГАННЯ
Нерозкриті пачки зберігають в сухому темному місці при t нижче 10°С 24 місяці, при t 20°С 12 місяців, t 30°С-6 місяців.